مقاله ها

اطلاعیه کلاس ها

 

کـلـاس هایـی که تـشـکیل نـمی شود

نام درس

نام استاد

تاریخ 

توضیحات

 
استاد علیرضا غلامی
31 اردیبهشت  
 

استاد علیرضا ساربانها

31 اردیبهشت  
  استاد زهره فریدونی 31 اردیبهشت  

 

کـلــاس هـای جـبـرانـی

 نام استاد

نام درس

تاریخ جبرانی

توضیحات

جباري مقدم فاطمه مباني ديجيتال 1397/02/30 کلاس 103 --- 14 الي 17
غلامي فيروزجائي علي انديشه اسلامي 1(مبداء و معاد) 1397/02/30 کلاس 502 --- 12:30 الي 14:15
رحيمي مهربان حميد تمرين هاي معماري 2 1397/02/30 آتليه 2 --- 8 الي 10
باستاني نصيبه کاربرد رايانه در الکترونيک 1397/02/30 کارگاه 1 --- 8 الي 14
متولي زويا جبر خطي 1397/02/30 کلاس 410 --- 8 الي 11
متولي زويا رياضي عمومي 1 1397/02/30 کلاس 410 --- 11 الي 14
ياسمي ماندانا زبان فارسي 1397/02/30 کلاس 204 --- 15 الي 17:45
بام نشين مرتضي سازه هاي بتن آرمه 2 1397/02/30 کلاس 111 --- 8 الي 18
خرده دان رضا اصول بازاريابي 1397/02/30 کلاس 211 --- 9:30 الي 11:30
ميرزايي فهيمه طراحي معماري (3) 1397/02/30 آتليه 4 --- 8 الي 17:45
سهلورد نگين ساختمان‌ هاي داده 1397/02/31 کلاس 108 --- 15:15 الي 18
رشتيان سيد مسيح اله برنامه سازي رايانه اي 1397/02/31 کارگاه ارشد 14 الي 16
مهدوي مقدم مرضيه اقتصاد عمومي 1 1397/02/31 کلاس 205 --- 14:15 الي 16
رجبي زهرا انتقال حرارت 1 1397/02/31 کلاس 503 --- 14 الي 17
مجيبيان فاطمه تحقيق در عمليات 1 1397/02/31 کلاس 204 --- 8 الي 10
رهبري کتايون مدار هاي مجتمع خطي 1397/02/31 کلاس 513 --- 13 الي 17
جعفرزاد اسلامي بابک هيدرولوژي مهندسي 1397/02/31 کلاس 205 --- 10 الي 12
رباني فاطمه اصول فناوري اطلاعات 1397/02/31 کلاس 202 --- 8 الي 14
رباني فاطمه برنامه نويسي کامپيوتر 1397/02/31 کلاس 500 --- 14 الي 17
بام نشين مرتضي اجراي سازه هاي بتني 1397/02/31 کلاس 509 --- 8 الي 18
خرده دان رضا اصول بازاريابي 1397/02/31 کلاس 108 --- 9:30 الي 11:30
گل کار سيد هادي سيستم هاي انتقال آب 1397/02/31 کلاس 201 --- 11 الي 13
محمد بيگي خورتابي کمال تفسير موضوعي قران کريم 1397/03/01 کلاس 508 --- 14:30 الي 16
حسام ابراهيم عايق ها و فشار قوي 1397/03/01 کلاس 104 --- 16 الي 18
ميرزايي مجتبي محاسبات ساختمانهاي فلزي 1397/03/01 کلاس 410 --- 8 الي 10
ميرزايي مجتبي محاسبات ساختمانهاي بتوني 1397/03/01 کلاس 410 --- 10 الي 12
ميرزايي مجتبي تحليل مقدماتي سازه ها 1397/03/01 کلاس 410 --- 12 الي 14
ميرزايي مجتبي آئين نامه هاي ساختماني 1397/03/01 کلاس 410 --- 14 الي 16
ميرزايي مجتبي زبان فني 1397/03/01 کلاس 410 --- 16:15 الي 18
احمدي رضا مديريت و کنترل پروژه 1397/03/01 کلاس 201 --- 11 الي 14
باستاني نصيبه نرم افزار کاربردي الکترونيک 1397/03/01 کارگاه 1 --- 11 الي 17
متولي زويا معادلات ديفرانسيل 1397/03/01 کلاس 502 --- 16 الي 17
غلامي فيروزجائي علي انديشه اسلامي 1(مبداء و معاد) 1397/03/01 کلاس 204 --- 8 الي 18
کرمي عليرضا مکانيک خاک و مهندسي پي 1397/03/01 کلاس 211 --- 12 الي 15
ميرحسيني سيده شهرزاد ديناميک 1397/03/01 کلاس 205 --- 8 الي 11
ميرحسيني سيده شهرزاد طراحي و ساخت به کمک کامپيوتر 1397/03/01 کلاس 205 --- 11 الي 14
چوپاني رود خاني کيوان بررسي احتمالي سيستم هاي قدرت 1397/03/01 کلاس 405 --- 8 الي 17
رباني فاطمه کارآفريني و پروژه 1397/03/01 کلاس 203 --- 8 الي 12
بام نشين مرتضي اصول مهندسي زلزله و باد 1397/03/01 کلاس 202 --- 8 الي 18
ميرزايي فهيمه طراحي معماري (3) 1397/03/01 آتليه 2 --- 8 الي 17:45
علي اکبري امير تحليل سازه ها 1 1397/03/01 کلاس 103 --- 8 الي 11
علي اکبري امير مقاومت مصالح2 1397/03/01 کلاس 103 --- 11 الي 14
علي اکبري امير پروژه سازه هاي بتن آرمه 1397/03/01 کلاس 103 --- 14 الي 16
علي اکبري امير اصول مهندسي پل 1397/03/01 کلاس 103 --- 16 الي 18
جباري مقدم فاطمه پروزه آزمايشگاه الکترونيک3 1397/03/02 از مخابرات 1 --- 14 الي 16
دهقان زاده مينا تکنولوژي و کارگاه قالب سازي 1397/03/02 کلاس  203 --- 8 الي 11:45
دهقان زاده مينا اصول عمليات حرارتي 1397/03/02 کارگاه ارشد 12 الي 13:45
دهقان زاده مينا طراحي و ساخت قيد و بند ها 1397/03/02 کارگاه ارشد 14:15 الي 17
نورياني هاجر آمار و احتمالات مهندسي 1397/03/02 کلاس 410 --- 11 الي 13:45
قنبري محمد شبکه انتقال داده ها در ايران 1397/03/02 کلاس 506 --- 8 الي 10:45
جمشيدي محسن اجراي سازه هاي فلزي و بتني 1397/03/02 کلاس 505 --- 8 الي 11 و کلاس 211 --- 11 الي 16
مصطفايي جواد کارگاه مدار فرمان 1397/03/02 آز ماشين 14 الي 17
باستاني نصيبه طراحي وساخت مدارچاپي به کمک کامپيوتر 1397/03/02 کارگاه 3 --- 15 الي 18
شاه بيک شکوه رياضيات عالي مهندسي 1397/03/02 کلاس 502 --- 8 الي 13
رهبري کتايون مدار هاي مجتمع خطي 1397/03/02 کلاس 501 --- 8 الي 16
مرزبان شاهرخ تئوري پيشرفته مخابرات I 1397/03/02 کلاس 201 --- 13 الي 16
ميرحسيني سيده شهرزاد تئوري الاستيسيته 1397/03/02 کلاس 203 --- 14 الي 18
رباني فاطمه کارگاه سيستم عامل(2) 1397/03/02 کارگاه 1 --- 14 الي 17
پورجنابي مجيد استاتيک 1397/03/03 کلاس 202 --- 14 الي 16
قنبري محمد آز اصول ميکرو کامپيوتر 1397/03/03 کارگاه 1 --- 11 الي 14
کريم زاده ميترا مهندسي نرم افزار 1397/03/03 کلاس 512 --- 8 الي 11
کريم زاده ميترا آزمهندسي نرم افزار 1397/03/03 کلاس 512 --- 11 الي 14
کريم زاده ميترا مدارهاي منطقي 1397/03/03 کلاس 512 --- 14 الي 17
رشوندفلاري سينا اصول شبيه سازي 1397/03/03 کلاس 111 --- 8 الي 11
متولي زويا رياضي عمومي 1 1397/03/03 کلاس 514 --- 8 الي 11
متولي زويا رياضيات مهندسي 1397/03/03 کلاس 514 --- 11 الي 14
متولي زويا معادلات ديفرانسيل 1397/03/03 کلاس 514 --- 14 الي 17
مرزبان شاهرخ تئوري اطلاعات و کدينگ I 1397/03/03 کلاس 206 --- 14 الي 17
کوهبر داريوش طراحي اجزاء 1 1397/03/03 کلاس 203 --- 11 الي 14
ميرزايي فهيمه طراحي معماري (3) 1397/03/03 کلاس 513 --- 8 الي 17:45
قنبري محمد آز سيستم هاي کنترل خطي 1397/03/03 کارگاه 2 --- 8 الي 11
قنبري محمد آز مدار الکتريکي 1397/03/03 آز الکترونيک 1 --- 14:15 الي 17
 

 

******