مقاله ها

اطلاعیه کلاس ها

 

کـلـاس هایـی که تـشـکیل نـمی شود

نام درس

نام استاد

تاریخ 

توضیحات

       
 
 
کلاس های استاد ماندانا یاسمی 26 آذر تشکیل نمیشود.

 

کـلــاس هـای جـبـرانـی

 نام استاد

نام درس

تاریخ جبرانی

توضیحات

عابدين زاده شيخ عادل طراحي معماري (2) 1396/09/26 آتليه 4 --- 15 الي 18:15
قنبري محمد کنترل کننده هاي صنعتي 1396/09/26 کلاس 103 --- 16:30 الي 18:15
وادي زاده سياوش الکترونيک صنعتي 1396/09/26 کلاس 205 --- 8 الي 10:45
رحيمي مهربان حميد ترسيم پيشرفته 1396/09/26 آتليه2 --- 8 الي 12:45
حسام ابراهيم عايق ها و فشار قوي 1396/09/26 کلاس 410 --- 8 الي 11
نامدار مريم مدارهاي الکتريکي1 1396/09/26 کلاس 111 --- 8 الي 10
ذوقي هومن تربيت بدني2 1396/09/26 سالن غياث الدين 10:15 الي 12
پورجنابي مجيد استاتيک 1396/09/26 کلاس 202 --- 12:45 الي 15
قزويني طاهره اصول حسابداري (1) 1396/09/26 کلاس 401 --- 9 الي 14
کيان مهر يونس آشنايي با زلزله و اثر آن بر سازه ها 1396/09/26 کلاس 512 --- 8 الي 10
کيان مهر يونس راهسازي و روسازي 1396/09/26 کلاس 410 --- 10 الي 13
کيان مهر يونس قالب و قالب بندي 1396/09/26 کلاس 404 --- 13 الي 15
کيان مهر يونس مقاومت مصالح 1396/09/26 کلاس 502 --- 15 الي 18
باستاني نصيبه آزمايشگاه مدارهاي الکتريکي 1396/09/26 آز مخابرات 1--- 8 الي 11
باستاني نصيبه آزمايشگاه مدارهاي الکتريکي 1396/09/26 آز مخابرات 1--- 11 الي 14
باستاني نصيبه آزمايشگاه سيستم هاي مخابراتي 1396/09/26 آز مخابرات 1--- 14 الي 17
خيرخواه ايمان ماشين هاي الکتريکي 3 1396/09/26 کلاس 405 --- 8 الي 11
خيرخواه ايمان بررسي سيستمهاي قدرت1 1396/09/26 کلاس 405 --- 11 الي 13:45
اسمعيل زاده مهديه کارگاه ريخته گري ذوب و مدلسازي 1396/09/27 آز فيزيک --- 15:30 الي 16:45
نورياني هاجر رياضي عمومي 1 1396/09/27 کلاس 103 --- 14:30 الي 17
پياده کوهسار مرتضي اصول طراحي کامپايلر 1396/09/27 کلاس 404 --- 8 الي 11
پياده کوهسار مرتضي اصول طراحي کامپايلر 1396/09/27 کلاس 404 --- 11 الي 14
جعفري نسب زهرا گرافيک کام‍پيوتري(1) 1396/09/27 کارگاه 2 --- 13:45 الي 16:45
کرمي سمانه آزمايشگاه مکانيک خاک 1396/09/27 آز عمران 13:45 الي 15:30
جباري مقدم فاطمه آز مدارهاي الکترونيکي 1396/09/27 آزمخابرات 1 --- 8 الي 10:45
بختياري محمد تاريخ تحليل صدر اسلام 1396/09/27 کلاس 506 --- 8 الي 11
حسام ابراهيم آزمايشگاه ماشين هاي الکتريکي(1) 1396/09/27 آز ماشين --- 8 الي 11
کوهبر داريوش مکانيک سيالات و هيدروليک 1396/09/27 کلاس 212 --- 15:30 الي 18
کوهبر داريوش مقاومت مصالح 1 1396/09/27 کلاس 203 --- 15:30 الي 18
خاني ثريا اقتصاد مهندسي 1396/09/27 کلاس 405 --- 10:45 الي 13:45
نجاتيان سونيا عناصر و جزئيات ساختماني 1 1396/09/27 کلاس 406 --- 8 الي 12 و کلاس 203 --- 12 الي 17
باستاني نصيبه سيستم هاي مخابراتي 1396/09/27 کلاس 405 --- 8 الي 10:45
رباني فاطمه محيط هاي چند رسانه اي 1396/09/27 کلاس 508 --- 10:45 الي 13:45
آقارفيعي محمدهادي رياضي پيش 1396/09/27 کلاس 206 --- 16 الي 18
بام نشين مرتضي سازه هاي بتن آرمه 2 1396/09/27 کلاس 514 --- 8 الي 13
بام نشين مرتضي اصول مهندسي زلزله و باد 1396/09/27 کلاس 406 --- 13 الي 18
فلاح مراد بتول انقلاب اسلامي ايران 1396/09/28 کلاس 501 --- 12 الي 14
فلاح مراد بتول انقلاب اسلامي ايران 1396/09/28 کلاس 110 --- 15 الي 17
کرمي سمانه مهندسي پي 1396/09/28 کلاس 204 --- 9:45 الي 11:45
رباني فاطمه کارگاه پايگاه داده پيشرفته 1396/09/28 کارگاه 1 --- 13:45 الي 16:30
آسماني رعنا راهسازي 1396/09/28 کلاس 204 --- 16 الي 18
ياسمي ماندانا فارسي 1396/09/28 کلاس 202 --- 8 الي 17
مشهدي غلام عطيه معادلات ديفرانسيل 1396/09/28 کلاس 201 --- 12:30 الي 17
مشهدي غلام عطيه رياضي عمومي 1 1396/09/28 کلاس 201 --- 8 الي 12:30
بيک پور حامد اجراي سازه هاي بتني 1396/09/28 کلاس 206 --- 16 الي 17:30
بيک پور حامد قراردادها  و مباني حقوقي 1396/09/28 کلاس 206 --- 14:30 الي 16
سهلورد نگين سيستمهاي چند رسانه اي 1396/09/28 کلاس 203 --- 8 الي 11
سهلورد نگين برنامه سازي پيشرفته (2) 1396/09/28 کلاس 203 --- 11 الي 15
سهلورد نگين مباني اينترنت 1396/09/28 کلاس 203 --- 15 الي 18:15
جوزي بهرام پردازش تصوير 1396/09/28 کلاس 503 --- 8 الي 14 و کلاس 210 --- 14 الي 16:30
مصطفي جواد کارگاه مباني الکترونيک 1396/09/28 از الکترونيک 2 --- 8 الي 10:45
مصطفي جواد کارگاه مباني الکترونيک 1396/09/28 از الکترونيک 2 --- 10:45 الي 13:45
مصطفي جواد آزمايشگاه الکترونيک 1396/09/28 از الکترونيک 2 --- 13:45 الي 15:30
مصطفي جواد آزمايشگاه سيستمهاي ديجيتال 1 1396/09/28 از الکترونيک 2 --- 15:30 الي 16:30
متولي زويا رياضي مهندسي 1396/09/28 کلاس 501 --- 15:30 الي 17
ميرزايي پريسا فيزيک حرارت 1396/09/28 کلاس 104 --- 8 الي 9:45
ميرزايي پريسا فيزيک عمومي 1396/09/28 کلاس 104 --- 9:45 الي 12:30 و کلاس 111 --- 12:30 الي 16:30
دهقان زاده مينا سنگ زني 1396/09/29 کارگاه 1 --- 10:45 الي 14:30
حاجي کريمي نفيسه اندازه گيري الکتريکي 1396/09/29 کلاس 503 --- 16:30 الي 18
عليشيري فرشته زمين شناسي کاربردي 1396/09/29 کلاس 204 --- 11:30 الي 14
جباري مقدم فاطمه سيستم هاي مخابرات سيار 1396/09/29 کلاس 203 --- 13:45 الي 15:15
سهلورد نگين برنامه سازي پيشرفته (2) 1396/09/29 کلاس 108 --- 14:30 الي 18:15
جوزي بهرام مدارهاي الکتريکي2 1396/09/29 کلاس 202 --- 8 الي 16:30
اسمعيل زاده مهديه علم مواد 1396/09/29 آز فيزيک 14:45 الي 16:30
قزويني طاهره حسابداري مالياتي 1396/09/29 کلاس 213 --- 12:30 الي 14
علي اکبري امير تحليل سازه ها 1 1396/09/29 کلاس 410 --- 15:30 الي 18:15
علي اکبري امير مقاومت مصالح2 1396/09/29 کلاس 410 --- 8 الي 10:45
علي اکبري امير پروژه سازه هاي بتن آرمه 1396/09/29 کلاس 410 --- 10:45 الي 12:45
علي اکبري امير پل سازي 1396/09/29 کلاس 410 --- 12:45 الي 15:30
خيرخواه ايمان مباني سيستم هاي قدرت 1396/09/29 کلاس 405 --- 16:15 الي 18
ميرزايي پريسا فيزيک مکانيک 1396/09/29 کلاس 111 --- 5:30 الي 18:15
بام نشين مرتضي سازه هاي بتن آرمه 2 1396/09/29 کلاس 501 --- 8 الي 13
بام نشين مرتضي اصول مهندسي زلزله و باد 1396/09/29 کلاس 506 --- 13 الي 18
سهلورد نگين برنامه سازي پيشرفته (2) 1396/09/30 کلاس 210 --- 15:30 الي 18:15
عابدين زاده شيخ عادل طراحي معماري (2) 1396/09/30 آتليه 2 --- 16:45 الي 18:15
گل کار سيد هادي ترموديناميک 1 1396/09/30 کلاس 513 --- 8 الي 10:45
احمدي رضا مديريت و کنترل پروژه 1396/09/30 کلاس 401 --- 15:30 الي 18:15
 

******

طراحی سایتطراحی وب سایتسئوسئو سایتبهینه سازی سایتوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریبهترین وکیلوکالتوکیل دادگستری